Kontakt & Ceník

Markéta Zachariášová

tel: 739 423 960
email: info@marketazacharias.cz

IČO: 07009127

Ceník od 5.1. 2020

KONZULTACE

EFT, Systemický koučink, Bachovy esence
Telefonicky nebo online 30min/60min/90min 500/,-1000,-/1500,-
BACHOVY ESENCE
Jako doplněk ke konzultaci 300,-
Bachovy esence zaslané poštou, telefonická konzultace do 30min + poštovné a balné 800,-

Změny poskytovaných služeb od 1.8.2022

Po pandemii, vzhledem k minimálnímu zájmu klientů o osobní sezení, již neposkytuji osobní konzultace, ale pracuji výhradně online. Nemusíte mít žádné pochybnosti, sezení probíhá naprosto stejně, jako kdybychom se viděli osobně.

Jak vypadá konzultace?

Při konzultaci si spolu hlavně povídáme a poťukáváme meridiánové body. V průběhu tohoto řízeného koučovacího rozhovoru/terapii dochází k uvolnění toho, co vás trápí a k posunu tématu, který vás přivedl.

Meridiánové body poťukáváte opět podle mého návodu. Obrovskou přidanou hodnotou je, že sami přijdete na kloub toho, jak se EFT používá a potom ho můžete používat i sami pro sebe, kdykoli budete potřebovat emoční úlevu.

Výhody online konzultace

  • Nemusíte nikam cestovat
  • Časová flexibilita moje i vaše
  • Zkrácené čekací doby na konzultaci
  • Můžete být na druhé straně Zeměkoule 
  • Mohu stále držet přívětivější ceny 

Kde se setkáme

Většinou pracujeme přes Skype, Messenger nebo Whatsapp, cokoli preferujete. Zvládneme to dokonce i telefonicky (především u Bachových esencí).

Pokud nemáte jasnou představu, co přesně potřebujete (například jen konzultaci k výběru Bachových esencí), nejspíš budu kombinovat dohromady všechny metody, které používám.

 

Kolik konzultací budete potřebovat?

To závisí na tom, jak dlouho se s daným problémem potýkáte a co všechno potřebujete řešit. U EFT často stačí k požadovanému výsledku jedno sezení (strachy, stres, fóbie, alergie, úzkost). Pokud se však potýkáte s větším problémem (zdravotním nebo osobním) desítky let, pak je samozřejmě nereálné očekávat, že se ho zcela zbavíte po jedné konzultaci. Ale i tam zhruba po třech sezeních budete nejspíš vidět zásadní změny.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. První telefonická či emailová konzultace do 10 minut o vhodnosti metod, či Bachových esencí, je pro vás zdarma.

UPOZORNĚNÍ

Vážení klienti, za svoje zdraví nesete plnou odpovědnost sami. Tyto metody nejsou náhradou klasické zdravotní péče, je to doplněk klasické léčby. To platí obzvláště u závažných onemocnění, která vyžadují lékařskou péči.

Se získanými osobními údaji nakládáme ve znění zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.