Kontakt & Ceník

Markéta Zachariášová

tel: 739 423 960
email: info@marketazacharias.cz

Provozovna: Radlická 2054/47, Praha 5

IČO: 07009127

Ceník od 5.1. 2020

KONZULTACE

EFT, Systemický koučink, Bachovy esence
Osobně, telefonicky nebo online 30min/60min/90min 500/,-1000,-/1500,-
BACHOVY ESENCE
Jako doplněk k osobní konzultaci, koučinku nebo EFT 300,-
Bachovy esence zaslané poštou, telefonická konzultace do 30min + poštovné a balné 800,-

Jak se domluvíme?

Nejprve si ujasníme, jestli se sejdeme osobně, nebo budeme pracovat online. V případě osobního setkání se sejdeme u mě v kanceláři na Praze 5. Při práci online můžeme využít Skype, Messenger nebo Whatsapp. Zvládneme to dokonce i telefonicky.

Navrhnu možnosti a společně zvážíme možnosti postupu práce. Pokud nemáte jasnou představu, co byste rádi (například jen konzultaci k výběru Bachových esencí), nejspíš budu kombinovat dohromady všechny metody, které používám.

Kolik konzultací budete potřebovat?

To závisí na tom, jak dlouho se s daným problémem potýkáte a co všechno potřebujete řešit. U EFT často stačí k požadovanému výsledku jedno sezení (strachy, stres, fóbie, alergie, úzkost). Pokud se však potýkáte s větším problémem (zdravotním nebo osobním) desítky let, pak je samozřejmě nereálné očekávat, že se ho zcela zbavíte po jedné konzultaci. Ale i tam zhruba po třech sezeních budete nejspíš vidět zásadní změny.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. První telefonická či emailová konzultace do 10 minut o vhodnosti metod, či Bachových esencí, je pro vás zdarma.

UPOZORNĚNÍ

Vážení klienti, za svoje zdraví nesete plnou odpovědnost sami. Tyto metody nejsou náhradou klasické zdravotní péče, je to doplněk klasické léčby. To platí obzvláště u závažných onemocnění, která vyžadují lékařskou péči.

Se získanými osobními údaji nakládáme ve znění zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.