EFT

HLUBOKÝ VNITŘNÍ KLID A SVOBODA

A také tisíciletá moudrost východu a nové vědecké poznatky západu, to vše se snoubí v úžasné metodě EFT.

Pokud vás trápí mnohaleté emoční zátěže, nebo zažíváte neustále mraky negativních emocí (strach, úzkosti, panické ataky, stres, vztek, pocity křivdy, viny atd.), pak vám Techniky emoční svobody EFT (Emotional Freedom Technique) mohou bez nadsázky změnit život.

Všechno totiž začíná u emocí. Z emoce vzniká pocit, z pocitu myšlenka, z myšlenky čin a z činů celý život. Navíc neřešené emoce způsobují stres, který přímo negativně ovlivňuje naše zdraví. Takto vznikají (nejen) psychosomatické obtíže.

JAK VYPADÁ KONZULTACE?

Pracovat spolu můžeme buď osobně, online či telefonu. Sezení probíhá formou příjemného rozhovoru a chvílemi se při něm jemně ťuká na akupresurní body na rukách, hrudníku a hlavě. Vy ťukáte sami na sebe, čímž se rovnou učíte základní EFT recept pro vlastní využití, kdykoli bude potřebovat. Zcela se věnujeme vašemu problému, hledáme jeho zdroje a příčiny vzniku. Slovně se zaměřujeme na váš fyzický, nebo psychický problém a jemně při něm stimulujeme (jemně poťukáváme) akupresurní body na hlavě, rukách a hrudníku.
Vyzkoušejte sami, jaké benefity tato metoda přináší a objednejte se zde.

S ČÍM VÁM EFT MŮŽE POMOCI?

Více o EFT

V tuto chvíli existuje více než 100 publikovaných randomizovaných kontrolovaných studií, které studovaly a zcela prokázaly účinnost EFT. Odkaz naleznete níže. Při jedné z posledních studií se ukázalo, že už po jedné hodině ťukání EFT klesají významně hladiny stresových hormonů. Hladina kortizolu se snižuje o 37%! EFT je tedy v současné době jednou z nejefektivnějších metod, která měřitelně dokáže snížit naši stresovou zátěž. Jak to souvisí s nemocemi se můžete dočíst zde. Celá studie o EFT k nahlédnutí zde. Další stránku, na které najdete mnoho informací, včetně 5000 příběhů lidí, kteří se pomocí EFT zotavili z celé řady fyzických i psychických problémů, naleznete tady.

PROČ TO FUNGUJE I NA FYZICKÉ OBTÍŽE?

Přestože bylo EFT původně určeno na práci s negativními emocemi, brzy se přišlo na to, že odstraněním negativních vzorců, emocí a programů dochází k významným posunům na fyzické rovině, viz první odstavec, a tak se začalo s úspěchem používat i přímo na fyzické problémy.

Co EFT dokáže si můžete přečíst například zde.

EFT ve světě

Ve světě se již o EFT běžně hovoří, vycházejí lékařsky ověřené  studie a uveřejňují se články v mnoha periodikách. Také se např. zdravotníci Institutu pro národní zdraví (NHS) a The Royal British Legion běžně zúčastňují vzdělávání a konferencí EFT. Dr. Peta Stapleton, psycholožka používající EFT a autorka několika bestsellerů se stala v Austrálii Psychologem roku 2019.

Chcete i vy vyzkoušet tuto skvělou metodu? Máte dotazy či si nejste jistí, že je tato metoda vhodná i pro vás? Napište mi prosím sms na číslo 739 423 960, nebo email na adresu info@marketazacharias.cz , ráda vám vše vysvětlím a domluvíme se na dalším postupu.